Uyanış Büyük Selçuklu 4. Bölüm 2. Fragmanı
fragman izle

Uyanış Büyük Selçuklu 4. Bölüm 2. Fragmanı

Başrollerinde Buğra Gülsoy, Hatice Şendil ve Ekin Koç gibi oyuncuların yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu Pazartesi günü TRT 1’de yayınlanacak.

TRT 1’in sevilerek izlenen Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümü 19 Ekim 2020 Pazartesi günü 20.00’dan itibaren sizlerle olacak.

Kalemi kılıca yoldaş eyleyen Nizamülmülk’ün İsfahan’a getirdiği Büyük İslam Âlimi Gazali, Batınilere karşı nasıl bir faaliyete girişecektir?

Casus olduğundan şüphelendiği iki kişinin peşinden yolladığı adamların öldüğünü öğrenip çılgına dönen Andreas, askerlerinin intikamını nasıl alacaktır? Casus olduklarını bildiği iki adamın aslında Melikşah ve Kamaç olduğunu öğrenecek midir?

Eline geçirdiği, Elçin’in ihanetinin bir vesikası sayılacak olan vasiyeti Sultan Melikşah’a ulaştırmak ve onu Elçin hususunda uyarmak isteyen Terken, avlak yolunda ölümcül bir kaza geçirip, hamile haliyle kanlar içinde kalmıştı. Terken ve karnındaki bebeğin akıbeti ne olacaktır?

Avlakta Sultan Melikşah ve Tapar ile Anadolu emirliği üzerine tartışan ve Melikşah’ın öfkesini üzerine çeken Elçin’in fırlattığı ok Melikşah’ı öldürecek midir?